Daily Archives: 10/09/2019

VABILO NA SOBOTNO POTEPANJE PO ŠTUKLJEVI POTI

KDAJ: v soboto, 14. 9. 2019, ob 9.00 pri Centru biotehnike in turizma Grm, Sevno pod Trško goro

KAM: po Štukljevi poti do Športnega parka Krkinih term v Šmarjeških Toplicah

KDO: učenci, starši, bratje, sestre, bratci in sestrice, sosedje, stari starši, prijatelji in znanci

OPREMA: dobra pohodna obutev, vremenu primerna oblačila, nahrbtnik z malico in pijačo

KRATEK OPIS POTI:

V letošnjem šolskem letu se bomo udeležili 21. tradicionalnega pohoda za srce, ki ga organizira Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije.

Izpred Centra biotehnike in turizma Grm se bomo odpravili proti Šmarješkim toplicam. Pot je dolga 12 km in ni zahtevna, zato je primerna za vsakogar.

Prijavnina za odrasle je 5 € (plačilo na izhodišču pohoda); za otroke, dijake in študente je pohod brezplačen.

POVRATEK: Na izhodišče poti se bomo vrnili najkasneje do 13. ure. Avtobusni prevoz do Sevnega organizira društvo.

Skupaj se bomo naužili svežega zraka, se družili in razgibali.

Prosiva, da naju o udeležbi obvestite po elektronski pošti na naslov
simona.lesnjak@os-drska.si do četrtka, 12. 9. 2019.

V primeru dežja pohod odpade.

Lep pohodniški pozdrav,

Simona Lešnjak in Natalija Novak