Monthly Archives: januar 2021

OBVESTILO ZA STARŠE

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je Vlada RS  danes, v četrtek, 28. 1. 2021, sprejela med drugim tudi odločitev, da se tudi v naši Jugovzhodni regiji (črna regija)  od 1. 2. 2021 nadaljuje pouk za vse učence od 1. do 9. razreda na daljavo.

NOVOST: Izvedba nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju

Odlok Vlade RS določa tudi izvedbo nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju, za tiste učenke/ce, katerih OBA STARŠA ali eden od staršev, ki je SAMOHRANILEC, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (UR.l.RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji.  Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

********************************************************************************

Spoštovani,

da se bomo na šoli lahko ustrezno organizirali in poskrbeli za čim varnejše okolje za otroke in zaposlene, vas prosimo, da nam jutri v petek, 29. 1. 2021, sporočite morebitno potrebo po varstvu za vašega otroka (od 1. do 3. razreda) in dostavite potrdilo delodajalca, da ste za to varstvo upravičeni.

Vlogo in potrdilo pošljite na e-naslov: roman.judez@os-drska .si.

Na voljo smo vam za dodatne informacije:

Roman Judež: 07 39 35 866, 031 550 424 oz. roman.judez@os-drska.si in

Nevenka Kulovec: 07 39 35 862, 041 385 690 oz. nevenka.kulovec@os-drska.si.

Lep pozdrav

Nevenka Kulovec, ravnateljica

HITROSTNO RAČUNANJE -Brainobrain centra NM

Učenki Lara Žnidaršič in Luana Smolkovič Umek (obe iz 3. razreda) sta se odlično odrezali v hitrostnem računanju in si priračunali srebrno medaljo.

BOB tekmovanje 9. 1. 2021

27 tekmovalcev iz Brainobrain centra NM je v soboto, 9. 1. 2021, tekmovalo na že 6. mednarodnem tekmovanju v hitrostnem računanju, ki je letos 1. potekalo v online obliki.

Računalo je cca 25.000 otrok s celega sveta, ki urijo svojo koncentracijo, spomin, vztrajnost, vizualizacijo z metodo Brainobrain (www.brainobrain.si)

Kjer je volja, tam je uspeh!

Iskrene čestitke.