Daily Archives: 05/02/2021

OBVESTILO IN PROTOKOL ZA STARŠE IN UČENCE – 9. 2. 2021

Novo mesto, 5. 2. 2021

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je Vlada RS  v četrtek, 4. 2. 2021, sprejela odločitev, da se od torka, 9. 2. 2021, v vseh osnovnih šolah v republiki Sloveniji vzgojno-izobraževalno delo za učenke/učence od 1. do vključno 3. razreda izvaja v prostorih šole.

Spoštovani!

1. 2. 2021 bomo z veseljem ponovno odprli vrata tudi naše šole za vse učence 1. triade (1. , 2. , 3. razred).

Veselimo se prihoda učencev v šolo in se hkrati zavedamo odgovornosti, ki ga le-ta prinaša. Ob ponovnem odprtju šol se tveganje za okužbo z virusom SARS-Cov-2 ponovno poveča. Da bomo učencem zagotovili čim bolj varno šolsko okolje, bomo vsi skupaj upoštevali poostrene varnostne ukrepe in prilagodili organizacijo dela. O tem podrobneje pišemo v PROTOKOLU, ki je objavljen na spletni strani šole. Prosimo vas, da ga skupaj z učencem doma glasno preberete.

Na spletni strani šole objavljamo tudi Dopisa Združenja za pediatrijo – Sekcije za pediatrijo pri Slovenskem zdravniškem združenju, ki sta namenjena staršem in učencem.

Za posamezna vprašanja se obračajte na vaše razredničarke.

Hvala za vse dosedanje strpno sodelovanje in vaše »poučevanje«. S skupnimi močmi, medsebojnim spoštovanjem in sodelovanjem bomo vzpostavili čim bolj normalno življenje in premagovali ovire, ki nam bodo gotovo še popestrile vsakdan.

Lep pozdrav.

Nevenka Kulovec, ravnateljica