Vabilo na sobotno potepanje po sončni strani Gorjancev

KDAJ: v soboto, 28. 1. 2017, ob 8.20 na parkirišču pred OŠ Drska

KAM: Stranska vas – Rajnovšče – Stopiče – Gor. Težka Voda – mimo Prepiha nazaj na izhodišče

KDO: učenci, starši, bratje, sestre, bratci in sestrice, sosedje, stari starši, prijatelji in znanci

OPREMA: nepremočljiva pohodna obutev, gamaše, vremenu primerna oblačila, rezervna oblačila, nahrbtnik z malico in pijačo, kak € za čaj/kavo

KRATEK OPIS POTI:

Z avtomobili se bomo izpred OŠ Drska odpravili do Gasilskega doma v Stranski vasi, kjer bo izhodišče naše poti. Iz Stranske vasi se bomo peš odpravili čez Rajnovšče, se spustili do Stopič (čas za malico) in nadaljevali pot v smeri Gor. Težke Vode do gostišča Prepih, kjer bomo postali in si po želji privoščili topel napitek. Nato se bomo vrnili na izhodišče do naših jeklenih konjičkov.

Pot ni zahtevna in je primerna za vsakogar.

POVRATEK: na izhodišče poti se bomo vrnili med 12. in 13. uro

Skupaj se bomo naužili svežega zraka, spoznavali našo okolico, se družili in se razgibali. Spremljali vas bova mentorici planinskega krožka. Vodja pohoda bo naša upokojena učiteljica, ga. Majda Nemanič.

Zaradi lažje organizacije nas zainteresirani obvestite o udeležbi do petka, 27. 1. 2017 po elektronski pošti na naslov simona.lesnjak@os-drska.si

Veselimo se druženja z vami!

Majda Nemanič in Simona Lešnjak,

mentorici sobotnih potepanj