Aside

NAPOVEDUJEMO: HUMANITARNI TEDEN

V četrtek, 9. maja, pričenjamo humanitarni teden, v okviru katerega bomo sodelovali v Tednu Rdečega križa in še posebej akciji Košarica Rdečega križa, se pridružili Karitasovi akciji Pokloni zvezek, zbirali pa bomo tudi potrebščine za naše učence.

KOŠARICA RDEČEGA KRIŽA bo potekala v četrtek in petek, 9. in 10. maja, od 7.30 do 8.30 na zgornjem vhodu v šolo (vhod za 1. in 2. razred). Zbiramo hrano, higienske pripomočke, sladkarije. Zbrano prevzamejo prostovoljke KORK Drska.

ŠOLSKE POTREBŠČINE  zbiramo od četrtka, 9. maja, do četrtka, 16. maja. Za akcijo KARITAS – POKLONI ZVEZEK bomo namenili črtaste A4 zvezke, ostale potrebščine bomo namenili za učence naše šole. 

Tednu Rdečega križa se pridružujemo tudi s sodelovanjem na Igrah Rdečega križa, kamor odhajata dve ekipi prve pomoči. Na našo šolo prihajajo v četrtek prostovoljke, ki bodo tretješolcem predstavile delovanje Rdečega križa, prvošolce pa čaka zanimiva pravljica Križem Kapica.

Hvala vsem, ki pomagate.