Zaključno medgeneracijsko srečanje v 1. B

Ob koncu šolskega leta smo v mesecu juniju v 1. B pripravili zaključno medgeneracijsko srečanje, ki je bilo športne in zabavne narave. Učenci so staršem, bratcem in sestricam najprej zaplesali ter zapeli nekaj pesmi in recitalov, ki so se jih naučili skozi šolsko leto. Potem smo se odpravili ven, kjer smo imeli različne štafetne in druge igre, za zaključek pa smo vlekli tudi vrv. Na eni strani so bili učenci, mamice, sestrice in bratci, na drugi pa očki. Le kdo se je bolje izkazal? Hm, naj sporočimo le, da je bil izid zelo tesen. Preživeto popoldne je bilo prijetno, kjer smo se aktivno družili in se kaj novega naučili. Po aktivnostih smo spoznali še nekaj eksotičnih živali. Tako za starejšo generacijo kot za mlajšo je bil to čisto novi nepoznani svet.

Zapisal: David Hrovat

Fotografija: ga. Anuša Gaši