Dobrodošlica na prvi šolski dan

Vrvež na šolskemu dvorišču Drske je oznanil konec počitnic. Večini so vsekakor prehitro minile, najbrž pa je marsikomu bilo tudi že malce dolgčas po sošolcih, prijateljih ter skupnemu druženju in aktivnostih. S kratkim uvodnim nagovorom sta učence sprva sprejela ravnateljica Nevenka Kulovec in župan Gregor Macedoni, kakor je pri nas že tradicija. Razredničarke in razrednik so nato pospremili svoje učence k uvodni uri.

Prvošolčkom so pripravili še posebej topel sprejem njihovi novi veliki prijatelji, sedmošolci, ki so vsakega posebej prijazno popeljali za roko v okrilje šole in razredničark. S kratkim in simpatičnim kulturnim programom ter z darilci, ki so jih izdelali sami, so ‘prvčkom’ dali vedeti, da bodo prav gotovo v varnih in skrbnih rokah. Ravnateljica jim je tudi vlila korajžo, ko je z navdihom obudila spomine iz svojih prvih šolskih dni. Tako smo z novim šolskim letom dobili tri nove oddelke najmlajših.

Srečno! Novim spoznanjem in izzivom počasi hitimo naproti!