PONUJENI izbirnih obvezni/neobvezni predmetov za šolsko leto 2018/19

4. razred, 5. razred in 6. razred – neobvezni izbirni predmeti:

  1. ŠPORT (učitelj športne vzgoje)
  2. TEHNIKA (Milošević)
  3. RAČUNALNIŠTVO (Bartolj)
  4. NEMŠČINA (Šega)
  5. UMETNOT (Sepaher)

7. razred:

  1. OBDELAVA GRADIV LES (Milošević)
  2. SODOBNA PRIPRAVA HRANE (Muhič)
  3. LIKOVNO SNOVANJE I (Medle)
  4. UREJANJE BESEDIL (Bartolj)
  5. NEMŠČINA 1 (Šega)
  6. IZBRANI ŠPORT KOŠARKA  (učitelj športa)
  7. IZBRANI ŠPORT -ODBOJKA (učitelj športa)
  8. VERSTVA IN ETIKA (Bukovec)
  9. GLEDALIŠKI KLUB (učiteljica SLJ)
  10. ZVEZDE IN VESOLJE (Pečaver)
  11. KRITIČNO MIŠLJENJE -filozofija za otroke 1 (Simona Lešnjak)
  12. ORGANIZMI V NARAVI IN UMETNEM OKOLJU (Muhič)
  13. RISANJE V GEOMETRIJI IN TEHNIKI (Milošević)
  14. FRANCOŠČINA (Petra Jenič)

8. razred:

  1. POSKUSI V KEMIJI (Kavšek)
  2. SONCE LUNA ZEMLJA (Pečavar)
  3. NEMŠČINA 2 (Šega)
  4. ŠPORT ZA ZDRAVJE (učitelji športa)
  5. FILOZOFIJA ZA OTROKE- ETIČNA RAZISKOVANJA(Lešnjak)
  6. LIKOVNO SNOVANJE II(Medle)
  7. VERSTVA IN ETIKA (Bukovec)
  8. MULTIMEDIJA (Bartolj)
  9. UREJANJE BESEDIL (Bartolj)
  10. OBDELAVA GRADIV LES (Milošević)
  11. ORGANIZMI V NARAVI IN UMETNEM OKOLJU (Muhič)
  12. RISANJE V GEOMETRIJI IN TEHNIKI (Milošević)
  13. GLEDALIŠKI KLUB (učiteljica SLJ)
  14. SODOBNA PRIPRAVA HRANE ( Muhič)
  15. ETIČNA RAZISKOVANJA – filozofija za otroke 2 (Lešnjak)
  16. ZVEZDE IN VESOLJE (Pečaver)

 

9. razred:

  1. NEMŠČINA 3 (Šega)
  2. ŠPORT ZA SPROSTITEV (učitelji športa)
  3. LIKOVNO SNOVANJE III (učitelj LUM)
  4. POSKUSI V KEMIJI (Kavšek)
  5. RAČUNALNIŠKA OMREŽJA (Bartolj)
  6. VERSTVA IN ETIKA (Bukovec)
  7. MULTIMEDIJA (Bartolj)
  8. OBDELAVA GRADIV LES (Milošević)
  9. KEMIJA V ŽIVLJENJU (Darja Kavšek)
  10. SODOBNA PRIPRAVA HRANE ( Muhič)
  11. RETORIKA (Lidija Skube)
  12. JAZ IN DRUGI – filozofija za otroke 3 (Lešnjak)
  13. ORGANIZMI V NARAVI IN UMETNEM OKOLJU (Muhič)
  14. RISANJE V GEOMETRIJI IN TEHNIKI (Milošević)
  15. VEZDE IN VESOLJE (Pečaver)