INTERESNE DEJAVNOSTI – razredna stopnja

PRIJAVNICA interesne dejavnosti

 

IME DEJAVNOSTI UČITELJ TERMIN PROSTOR
Družabne in socialne igre SIMONČIČ M. SRE 13:45 – 14:30 D7
Fotografski krožek 4.- 6.r SRPČIČ ČET 13:45 – 14:30 A6
Francoščina 1   3. – 5.r JENIČ P. TOR 7:30 – 8:15 B5
Gledališki krožek 1. in 2. razred JOŽEF SRE 13:45 – 14:30 D8
Gledališki krožek 3. in 4. razred ŽURA ČET 13:45 – 14:30 C5
Golf JUDEŽ PON 14:30 – 15:45 VTEL
Gibalnica 3.- 4.r BRGAN, GAŠPERIČ ČET 13:45 -14:30 VTEL
Gospodinjski krožek 5.r BARUN ČOP ČET 13:45 – 14:30 A9, C2
Gospodinjski krožek 4.r BURGER M . ČET 13:45 – 14:30 A12,C2
Kaj veš o prometu JUDEŽ PO DOGOVORU RAČ D2
Mali folklornik MEŽIK PON 13:45 – 14:30 PLESNA
Matematični izzivi 3.r HUMEK ČET 13:45 – 14:30 C8
Matematični izzivi 4. r GORENČIČ ČET 13:45 – 14:30 B7
National Geografic NOVAK ČET 13:45 – 14:30 A11
Otroški pevski zbor 1. – 2.r ŠURLA TOR 13:45 – 14:30SRE  7:30 – 8:15 D3D1
Starejši otroški pevski zbor  3. – 5.r ŠTUKELJ TOR 7:30 – 8:15SRE 13:45 – 14:30 C6D1
Mladi novinarji 1.- 9.r KADIVNIK TOR 13:45 – 14:30 RAČ D2
Plesni krožek 3. – 4.r OMAN ČET 13:45 – 14:30 PLESNA
Podjetniški krožek TRAMTE PO DOGOVORU C5
Potujem okoli sveta 1. – 2. r BIZJAK SRE 13:45 – 14:30 B12
Prisluhnimo pravljicam in zgodbam JENIČ O. SRE 13:45 – 14:30 D6
SLO bralna značka UČITELJICE SLJ PO DOGOVORU B11, B12…
Šah 3. IN 4.r JELENC ČET 13:45 – 14:30 D5
Šivalnica 1. – 2. r LUKMAN SRE 13:45 – 14:30 C1.1
Španščina 3. – 5. r FERNANDEZ SRE 13:45 – 14:30 B4
Šport 1. r BANOVEC SRE 13:45 – 14:30 VTEL
Šport 2. r KRHIN SRE 13:45 – 14:30 VTEL
ZUNANJI IZVAJALCI – ŠPORT / / /
ODBOJKA DEKLICE GRABIČ TOR 15:00 – 16:30 VTEL
ROKOMET DEČKI CVIKL SRE 15:00 – 15:45 VTEL
ROKOMET DEKLICE KRANJČIČ SRE 15:46 – 16:30 VTEL
KOŠARKA DEKLICE FRANČIČ ČET 15:00 – 16:30 VTEL
SAMOOBRAMBA IN KARATE DE. IN DČ. ŠEHIĆ PON 15:00 – 15:45 MTEL
TENIS DEČKI IN DEKLICE VOLT TOR 15:00 – 15:45 MTEL
RITMIČNA GIMNASTIKA DEKLICE ŠUŠTARŠIČ SRE 15:00 – 16:30PET 14:00 – 16:30 MTELMTEL
NAMIZNI TENIS DEČKI IN DEKLICE SLATINŠEK ČET 7:30 – 8:15 MTEL
MAŽORETE  DEKLICE FINK PET 17:00 – 19:00 PLESNA
NOGOMET DEČKI IN DEKLICE PRIMC PON 15:46 – 16:30ČET 15:46 – 16:30 MTELMTEL
GIMNASTIKA DEČKI IN DEKLICE ZORKO SRE 15:00 – 15:45 GIMN

 

 

Kontakt in prijavnice na dejavnosti ZUNANJIH IZVAJALCEV so na mizi pri dežurnem učencu in na mizi pri zgornjem vhodu. Prijavite se neposredno zunanjim izvajalcem.