DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2018/19

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2018/2019

zap.št Priimek in ime DAN IZVAJANJA GU ČAS LOKACIJA
1. ADANIČ Maja TOREK 10.15-11.00 (3.URA) UČILNICA C11
2. BAMBIČ Neva TOREK KABINET DSP D2.3
3. Banovec Darja PONEDELJEK 12.05-12.50 učilnica 1.d – D6
4. Bartolj Mateja TOREK 8.20-9.05 (1. ura) D2 (računalniška učilnica)
5. Barun Čop Liljana
6. BIZJAK  Valentina
7. Brgan Nina ponedeljek 11.15-12.00 učilnica 2.c (D8)
8. Bukovec Janja četrtek 11.15-12.00 kabinet ZGO
9. Burger Muhič Andreja sreda 9.25-10.10 učilnica 4.b – A12
10. CIMERMANČIČ  ŠAFAR Zdenka ponedeljek 7.30-8.10 kabinet DSP (etaža C)
11. DRONJAK Diana TOREK 9.10-9.55 KABINET GUM
12. FERNANDEZ MOYANO Jose ČETRTEK 12.00-12.50 KABINET ŠPO
13. Golić Renata torek 9.15- 9.45 učilnica5. b (A 7)
14. GORENČIČ Barbara sreda 10.15-11.00 učilnica 4.c (B7)
15. Grahek Mateja petek 9.15 – 9.50  D1
16. GRUM KULOVEC Irena ponedeljek 11. 15 – 12.00  A9
17. HROVAT David PETEK 11.15-12.00 (4. ura) zbornica
18. HUMEK Zdenka PETEK 11.15-12.00 (4. ura) zbornica
19. JAKLIČ Tanja
20. JELENC Mojca torek 11.15-12.00 (4.ura)  KAB RS
21. JENIČ Olga ČETRTEK 10. 15 – 11. 00 kabinet 3. razreda – C7
22. JENIČ Petra TOREK 12.05-12.50 (5. ura) KABINET SLJ – B10
23. JOŽEF Jasna ČETRTEK 8.20-9.05 kabinet C7
24. JUDEŽ Roman torek 12:55-13:40 kabinet ŠPO
25. KADIVNIK Mojca PETEK 11.15 -12.00 (4. ura) zbornica
26. KAVŠEK Darja ponedeljek 4. ura (11.15-12.00) učilnica C3
27. KOREN Tanja PETEK 5.ura (12.05-12.50) zbornica
28. KRHIN Tanja SREDA 5. ura (12.05-12.50) D7
29. LEŠNJAK Simona PETEK 11.15-12.00 B5 (matična učilnica 9. b)
30. LUKMAN Petra Sreda 4- šol. ura (11.15 -.12.00) kabinet D 2.2
31. MAVEC Ana črtrtek 5. ura (12.05-12.50) zbornica
32. MEDLE Katja sreda 4. šol.ura (11.15-12.00) kabinet geo, zgo – B8
33. MEŽIK Mojca  po dogovoru  po dogovoru  KNJIŽNICA
34. MILOŠEVIĆ Ankica petek 3.  ura (10.15 -11.00)  KAB TEH – A10
35. MOČNIK Tina  po dogovoru  po dogovoru  SVETOVALNA. SLUŽBA
36. MUHIČ Barbara ČETRTEK 5. ura (12.05-12.50) zbornica
37. MUHIČ Jožica sreda 5. ura (12.05 – 12.50  KAB BIO C4
38. MURN Tina ČETRTEK 4. ura (11.20 – 12.00)
39. NOVAK Natalija SREDA 3. ura (10.15-11.00) učilnica 4. a – C5
40. OMAN Ana TOREK 1. ura (8.20-9.05) KABINET RS
41. PEČAVER Katja ČETRTEK 2. ura (9.10-9.55) kabinet fizika – C9
42. Požek  Petra ČETRTEK 5. ura (12.05-12.50) zbornica
43. SEPAHER  Karmen petek 1. šolska ura (8.20-9.05) B2 (matična učilnica 9. a)
44. SIMONČIČ Jožica Marija sreda 4.sol.ura 11.15-12.00 B6
45. SIMONČIČ Marjeta četrtek 4. ura (11.15 – 12.00 kabinet 3. razreda – C7
46. SKUBE Lidija torek 5. ura (12.05-12.50)  A12
47. SRPČIČ Uroš petek 4. ura (11.15-11.50) A6
48. ŠEGA Irena ponedeljek 3. ura (10.15-11.00) učilnica B11
49. ŠIMEC Nuša TOREK 2. ura (9.10-9.55)  B4
50. ŠTUKELJ Božidarja četrtek 4.urA ( 11.20- 12.00) učilnica 1. b – D4
51. ŠURLA Mateja četrtek 3.ura (10.15-11.00) kabinet RS
52. TRAMTE Damjana torek 5. ura (12.05-12.50) učilnica 5.C – A11
53. VINDIŠ Andrej petek 2. ura (9.10-9.55) kabinet ŠPO
54. ZORAN Suzana četrtek 1. ura (8.20 – 9.05) kabinet ŠPO
55. ŽURA Barbara PONEDELJEK 4. ura (11.15 -12.00) učilnica 1.c – D5