ŠPORTNO, VESELO, IGRIVO, TEKMOVALNO, MOKRO, SODELOVALNO

… tako bi lahko naslovili športni dan malih in velikih prijateljev, učencev 2. a, 2. b, 2. c, 8. a, 8. b in 8. c v četrtek, 23. 6. 2022.

Osmošolci so skupaj z drugošolci tekmovali v spretnostnih na poligonu, plesali v plesni delavnici in preizkušali svoje vodne veščine. Učitelji športa so za učence pripravili gotovo NAJ dan v tem šolskem letu. Veliki prijatelji so svoje male prijatelje med tekmovanjem spodbujali, jih držali za roko, nudili pomoč pri kolesarskih začetkih, jih vlekli na avtomobilskih gumah, metali žogice v cilj, pomagali preskakovati ovire in na koncu drug drugega škropili z vodo. Na ta vroč poletni dan se je šolski prostor spremenil pravo počitniško plažo.

Hvala, mali in veliki prijatelji za druženje, hvala učiteljem športa za tako sproščen zaključek šolskega leta. Na svidenje naslednje šolsko leto.

                                                                                                                Razredničarke 2. in 8. razredov

Accessibility