Ekskurzija 6. r – Radovljica in Bled

V torek, 26. 5. 2026 smo se šestošolci odpravili na našo zaključno ekskurzijo. V Radovljici smo si ogledali zbirki v Čebelarskem in Mestnem muzeju, srednjeveško mestece pa so nam razkazali lokalni vodiči. Potem smo pot nadaljevali na Bled, kjer smo se sprehodili ob Blejskem jezeru.

Spodaj je nekaj utrinkov našega izleta.

Zapisala Milijana Maksimović

You may also like...

Accessibility