Prireditev Nagradimo uspeh
V sredo, 2. 6. 2026, smo ob bližajočem se koncu šolskega leta obeležili izstopajoče dosežke naših učencev s tradicionalno prireditvijo Nagradimo uspeh. Na odru se je letos zvrstilo kar 50 nagrajencev od 5. do 9. razreda, med katerimi smo še posebej čestitali prejemnikom zlatih priznanj. Nekaj skupinskih pohval pa smo podelili tudi učencem, ki so dosegli opazen uspeh na področju športa ter zgodovinskega raziskovanja.
Dogodek smo obogatili s kulturnim programom, ki se je povezoval z geslom letošnje prireditve Rastemo in cvetimo. Občinstvo je prisluhnilo recitatorjem poezije, še posebej pa so prireditev popestrile baletne plesalke in šolski band.






































