Zadnji šolski dan v PB

Dragi starši.

Prišli smo do konca še enega šolskega leta in veselje ob pričakovanju poletnih počitnic je bilo neizmerno. Zadnji šolski dan v podaljšanem bivanju smo želeli narediti prav poseben in nepozaben.

Bilo je prijetno druženje, polno smeha in veselja, kar je še dodatno okrepilo naš občutek skupnosti.

Dan smo zaključili s skupnim plesom in petjem, kar je ustvarilo pravo praznično vzdušje. Otroci so se sprostili, zaplesali in zapeli svoje najljubše pesmi ter se poslovili od šolskega leta na najlepši možen način.

Hvala vsem staršem za zaupanje in podporo skozi celo let.

Učencem želim čudovite in varne poletne počitnice, polne smeha, zabave in novih dogodivščin. Veselim se, da se ponovno vidimo v novem šolskem letu, polni novih izzivov in priložnosti za učenje in rast.

S prisrčnimi pozdravi.

Zapisala: Petra Pučko

 

You may also like...

Accessibility