OBVESTILO O NAGRADNI IGRI »KUHOZNALCI«

OBVESTILO O NAGRADNI IGRI »KUHOZNALCI«

  1. Organizator Spar Slovenija d.o.o., Letališka 26, 1000 Ljubljana (v nadaljevanju Spar) prireja nagradno igro v reklamne namene na področju Republike Slovenije.
  2. Nagradna igra bo potekala na Sparovi spletni strani, ki je dostopna na spletnem naslovu: https://www.spar.si/informacije-za-kupce/nagradne-igre/kuhoznalci-glasovanje
  3. V nagradni igri lahko sodeluje polnoletna fizična oseba s stalnim prebivališčem v Evropski uniji, ki bo v skladu z navodili izpolnila vse potrebne pogoje. Ena oseba lahko sodeluje v nagradni igri večkrat. Udeleženec je lahko izžreban samo enkrat. Nakup ni pogoj za sodelovanje. Način sodelovanja v nagradni igri: Naloga sodelujočega je, da na spletni strani glasuje za eno od dveh prikazanih ekip – glasuje tako, da klikne na sliko določene ekipe, potem se odpre obrazec, kjer mora izpolniti podatke (ime, priimek, elektronski naslov) in se strinjati s pogoji nagradne igre.
  4. teden – OŠ Drska Novo mesto. Nagradna igra bo potekala od srede, 17. 5. do vključno torka, 23. 5. 2023 do 23:59.

Več o KUHOZNALCIH na spletni strani:

https://www.spar.si/promocije-in-projekti/aktualni-projekti/kuhoznalci-kuhnapato

Podprite naše aktivne učence:

  1. a:  Vitan Juvan Vene

5.a: Nastja Kastelic

5.b: Živa Humek in Julija Škof

6.a: Laura Malenšek

6.b: Šega Ema, Šiler Ella in Nika Zagorc

You may also like...

Accessibility