Županove petice za naj učence

Učenci naše šole so bili za uspešno delo v šolskem letu 2023/24 nagrajeni tudi s strani Mestne občine Novo mesto. Sprejem najboljših učencev je potekal 18. 6. 2024. Podžupan Urban Kramar je podelil Županove petice in med nagrajenci naše šole so bili Iza Koprivnik, ki je pridobila naziv najboljša športnica, Nejc Meglič kot najboljši športnik in Kristina Tratnik, najboljša učenka.

Tudi v glasbenem delu programa je sodeloval učenec 9. razreda naše šole. Matija Forjan obiskuje 8. razred Glasbene šole Marjana Kozine in od mentorstvom prof. Damjana Brcarja je  nastopil na klavirju. Tudi Matija je prejel Županovo petico za področje glasbe.

 

Več si lahko pogledate tudi na članku Mestne občine Novo mesto:

 

Foto: Foto Asja – Robert Kokol

You may also like...

Accessibility