OBVESTILO ZA STRAŠE 1. B RAZREDA in dva učenca 1. c razreda

Spoštovani starši učenk in učencev 1. B oddelka ter 1. c razreda!

Z razredničarko 1. B vas obveščava, da je ena izmed učečih učiteljic bila v visokorizičnem stiku (torek, 11. 1., 12.00 – 15.15) z učenkami in učenci 1. B. Ker še vedno nismo prejeli obvestila o potrjenem oz. nepotrjenem PCR pozitivnem rezultatu in v bojazni, da bomo to obvestilo prejeli v res poznih večernih urah, vas obveščamo, da bo zaradi zgoraj navedenega dejstva in visokorizičnega stika za VSE učence 1. B oddelka s strani vodstva šole odrejena preventivna karantena od TORKA, 11. 1., do predvidoma vključno PONEDELJKA, 17. 1. 2022.

Tekom jutrišnjega dopoldneva vas bo pom. ravnateljice Roman Judež seznanil še z uradnimi informacijami s strani NIJZ (dolžina karantene, pismo staršem). Opomba: Nova pravila glede dolžine karantene (7 dni) veljajo od ponedeljka, 10. 1. 2022.

Učenci se bodo šolali na daljavo. Navodila za delo bodo prejeli v spletni učilnici 1. B že danes zvečer ob 19.00.

Za morebitna dodatna pojasnila je na voljo razredničarka.

Opomba: Obvestilo o odrejeni preventivni karanteni je objavljeno tudi na spletni strani Osnovne šole Drska.

Hvala vsem skupaj za razumevanje. Z lepimi pozdravi

Natalija Novak, ravnateljica