DROBTINICA: 1240,37 EVROV

Učenci prostovoljci sporočamo, da smo v soboto v Planetu Tuš izpeljali zelo uspešno akcijo Drobtinica in za učence iz socialno šibkih družin iz naše OŠ Drska zbrali 1040,37 evrov. Pred dnevi pa smo prejeli še donacijo podjetja ELFIS v vrednosti 200 evrov, zato je naš končni dobrodelni znesek kar 1240,37 evra.

Zahvaljujemo se prostovoljkam, ki so nam pomagale na stojnici, pekarni Pepe in trgovini Tuš, ki sta nam darovala kruh in žemljice, ter podjetju Elfis, ki je velikodušno “popravil” naš sobotni dobrodelni izkupiček. Hvala učencem iz cele šole, ki ste risali zahvalne kartice. Vaše risbice so dogodku dale piko na i.

In nenazadnje, pohvalo si zaslužijo 14 učencev prostovoljcev, ki so se v soboto dopoldne z nasmehom na obrazu trudili, da bodo vrstniki iz socialno šibkejših družin lahko z njimi odšli v šolo v naravi.