BRALNI KLUB ZA ZAPOSLENE

V letošnjem letu je na šoli potekal bralni klub za zaposlene. Srečali smo se na petih srečanjih. Na uvodnem smo izbrali štiri knjige, ki smo jih brali med letom. Letos so to bile: V. Moderndorfer: Sončnica, R. Sepetys: V morju zrnce soli, M. Gomboc: Balada o drevesu, C. Sokolov: V napačni zgodbi. Na srečanjih smo se pogovarjali o prebranih delih, jih kritično primerjali, se poistovetili z glavnimi junaki, spoznavali nastanke del in njihove avtorje. O delu Balada o drevesu smo  debatirali skupaj z učenci. Rednih srečanj se je udeleževalo od 12 do 15 udeležencev. Veseli smo bili sodelovanja tudi nekdanjih zaposlenih kolegic.

Bralni klub bomo zaključili na Muljavi, kjer si bomo v letnem gledališču ogledali uprizoritev dela Jurij Kozjak. Letos je namreč 180 letnica njegovega rojstva in 160 let od izida tega Jurčičevega prvega dela.

koordinatorica kluba: Mojca Mežik

You may also like...

Accessibility